HR2203/80R1
Maak binnen enkele minuten soepen, compotes en smoothies
De Philips SoupMaker heeft 5 standaardprogramma's voor extra gemak, waaronder dunne soep, dikke soep, compotes en smoothies. U kunt hem ook als normale blender gebruiken.
Als u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
Ieder bedrijf heeft zijn eigen definitie van refurbishment. Bij Philips gebruiken we hiervoor producten die binnen 30 dagen door onze klanten zijn geretourneerd of producten uit onze abonnementsprogramma's. De meeste producten zijn dan ook niet gebruikt of licht gebruikt.
Het product werkt perfect!Er zit altijd 2 jaar garantie op het product. Voor bepaalde producten geldt een langere garantieperiode na registratie.
foundation-catalog.p18v2.refurbished-popup-appearance-desc
foundation-catalog.p18v2.refurbished-popup-accessories-desc
Het product wordt geleverd in de originele verpakking (mogelijk met lichte schade) of in een eenvoudige doos van gerecycled materiaal.
Dankzij een efficiënt verwarmingsvermogen van 1000 W is uw favoriete soep klaar binnen 18 minuten.
Eenvoudige gebruikersinterface met 5 standaardinstellingen.
Grote kan van 1,2 liter voor 4 porties
Extra handmatige mengfunctie voor perfecte resultaten.
Met receptenboekje met 30 heerlijke, inspirerende recepten en tips van experts.
Het Z-vormige mes en een geoptimaliseerde verwarmingsprofiel zorgen ervoor dat u uw favoriete soepen met de perfecte textuur kunt maken in 18 minuten of minder.
Het is een geretourneerd product dat gecontroleerd, getest op functioneren als nieuw en grondig gereinigd is. Het wordt mogelijk geleverd in een bruine doos en alle functionele accessoires zitten erbij. Op het product zit 2 jaar garantie en het wordt geleverd voor een aantrekkelijke prijs. Het kan 30 dagen gratis worden geretourneerd.
Land van herkomst
Technische specificaties
Gewicht en afmetingen
Ontwerp en afwerking
Duurzaamheid