EP0824/00R1
Twee verse koppen koffie, eenvoudig gezet.
Geniet van koffie gemaakt uit verse bonen met een refurbished espresso machine. Intelligente technologie zorgt voor perfecte smaak en temperatuur.
Bekijk alle voordelenAls u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
Met de refurbished espresso machine en AquaClean-filter zet u tot 5000 kopjes* zonder te ontkalken. Het slimme filtersysteem zorgt voor helder water en een langere levensduur van uw machine.
Haal de volle smaak uit uw koffie dankzij de duurzame keramische molens van onze refurbished espresso machine. Deze molens met scherpe randen en 100% keramisch materiaal zorgen voor het beste aroma en gaan tot 20.000 koppen mee.
Met slechts één druk op de knop geniet u van koffie uit verse bonen. Het gebruiksvriendelijke aanraakdisplay van de refurbished espresso machine maakt het kiezen van uw favoriete drankje eenvoudig en snel.
De zetgroep is het hart van iedere volautomatische koffiemachine en moet regelmatig worden schoongemaakt. Doordat de zetgroep afneembaar is, kunt u deze grondig schoonmaken door hem af te spoelen onder de kraan.
Pas de sterkte en de hoeveelheid van uw drankje aan met het menu van My Coffee Choice. Kies eenvoudig uit drie verschillende instellingen om uw voorkeuren aan te passen.
Uw koffiemachine is eenvoudig schoon te maken en te onderhouden dankzij het automatische programma dat aangeeft wanneer u het apparaat moet ontkalken. U kunt de frequentie van deze procedure aanpassen aan de waterhardheid in uw huis.
De klassieke melkopschuimer gebruikt stoom om eenvoudig zijdezacht melkschuim voor uw cappuccino te maken. Met slechts twee onderdelen is de klassieke melkopschuimer eenvoudig schoon te maken.
Voor meer gemak kunt u de lekbak van het melksysteem en de koffiedikbak in de vaatwasmachine afwassen. Zo bespaart u tijd en bent u verzekerd van een hygiënische reiniging.
Het Aroma Extract-systeem creëert de optimale balans tussen koffiezettemperatuur en aroma. Dit doet het door de watertemperatuur tussen de 90 en 98 °C te houden, terwijl de doorstroomsnelheid wordt gereguleerd. Zo kunt u genieten van heerlijke koffie.
Onze duurzame keramische molens kunnen in 12 verschillende standen worden gezet, zodat u de bonen kunt malen zoals u wilt: van ultrafijn tot grof.
Het is een geretourneerd product dat gecontroleerd, getest op functioneren als nieuw en grondig gereinigd is. Het wordt mogelijk geleverd in een bruine doos en alle functionele accessoires zitten erbij. Op het product zit 2 jaar garantie en het wordt geleverd voor een aantrekkelijke prijs. Het kan 30 dagen gratis worden geretourneerd.
Land van herkomst
Aanpassing
Varianten
Andere functies
Technische specificaties
Algemene specificaties
Service
Duurzaamheid