Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
Bezeten van muziek
Met dit DVD-microsysteem van Philips voor aan de muur ervaart u audio en video als nooit tevoren. U kunt afspelen vanaf allerlei apparaten en bent verzekerd van superscherpe beelden dankzij Full High-Definition Multimedia Interface (HDMI).
Draadloze subwoofer
wandmontage mogelijk
Met MP3 Link-connectiviteit kunt u MP3-bestanden direct vanaf draagbare mediaspelers afspelen. Zo kunt u genieten van uw favoriete muziek in de superieure geluidskwaliteit die het audiosysteem levert. MP3 Link is bovendien zeer handig omdat u uw draagbare MP3-speler alleen maar op het audiosysteem hoeft aan te sluiten.
Upscaling tot 1080p met HDMI zorgt voor glasheldere beelden. Films in standaarddefinitie kunnen nu in echte HD-resolutie worden weergegeven. Hierdoor geniet u van nog meer details en natuurgetrouwere beelden. Progressive Scan ("p" in "1080p") maakt een einde aan de lijnstructuur die aanwezig is op vrijwel alle TV-schermen en zorgt op deze manier voor continu scherpe beelden. Bovendien zorgt HDMI voor een rechtstreekse digitale verbinding die zowel ongecomprimeerde digitale HD-video als digitaal meerkanaals geluid kan weergeven, zonder dat deze eerst naar analoog moet worden omgezet. Hierdoor hebt u een perfecte beeld- en geluidskwaliteit, volledig storingsvrij.
De Philips-speler is compatibel met de meeste gangbare DVD- en CD-discs. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) en foto-CD zijn allemaal geschikt voor deze speler. SVCD staat voor "Super VideoCD". De kwaliteit van een SVCD is veel beter dan die van een VCD. Dankzij de hogere resolutie is vooral het beeld veel scherper. Daarnaast kunt u met DivX®-ondersteuning video's met DivX®-indeling bekijken. DivX is een MPEG4-videocompressietechnologie waarmee grote bestanden zoals films, trailers en muziekvideo's kunnen worden opgeslagen op media zoals CD-R/RW's en opneembare DVD's.
3.7
van 5
14
Reviews & awards
PBJokingbyo
20/05/2012
Nederland
Zeer gemakelijke bediening
Zeer goed geluid, subwoofer doet goed mee. Een nadeel start geluid is hoog. DVD beeld is perfect op Philips LED tv.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Slank DVD-microsysteem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Slank DVD-microsysteem
Lalle
04/05/2018
Sverige
DVD-mikrosystem MCD388
Det här microsystemet har bra ljud och den är lättplacerad och är lättanvänd.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Tunt DVD-mikrosystem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Tunt DVD-mikrosystem
stoneboy
17/03/2017
Danmark
Virkelig god lyd til 5 stjerner
Et virkelig godt musikanlæg med en god og kraftfuld lyd lige til 5 stjerner.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Elegant DVD-mikrosystem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCD388 Elegant DVD-mikrosystem