Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
Niet meer leverbaar
9006XVGB1
Geniet van krachtige nieuwe prestaties
Philips X-tremeVision G-force HB4-autolampen zijn erg helder. Veel andere autolampen staan in hun schaduw dankzij de extra helderheid en de superieure lichtbundel. Zo kunt u verder zien, sneller reageren en veiliger rijden.
Type lamp: HB4
12 V, 51W
Tot 10 G trillingsbestendig getest
Tot 130% meer helderheid
Aantal lampen: 1
Perfecte verlichting is vooral belangrijk in de verte – meestal 75 tot 100 meter vóór uw voertuig. Philips X-tremeVision G-force biedt tot wel 130% meer helderheid zodat u beter kunt zien. Hierdoor kunt u obstakels en potentiële gevaren eerder herkennen dan met de meeste andere halogeenkoplampen.
Philips X-tremeVision G-force-koplampen zijn een standaard voor autoverlichting dankzij de geoptimaliseerde high-precision gloeidraadtechnologie, hogedrukgasvulling van tot wel 13 bar, high-precision coating en hoogwaardig UV--kwartsglas. Ze zijn ontwikkeld voor geweldige prestaties en hoge zichtbaarheid.
Het heldere witte licht tot 3350 Kelvin is witter dan het licht van standaardkoplampen. De gepatenteerde Gradient Coating-technologie van Philips zorgt voor krachtiger licht. Zo kunt u genieten van heldere verlichting en een zeer aangename rijervaring in het donker.
3.8
van 5
298
Reviews & awards
Spijkie
10/03/2023
Nederland
Geverifieerde koper
Super licht
Deze lampen geven prima en mooi helder licht en zijn een must
Voordelen
scherp en helder licht
Nadelen
geen
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor Vision 12342PRB1 Meer zicht
Datum gebruik 2023-02-10
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor Vision 12342PRB1 Meer zicht
Datum gebruik 2023-02-10
Lampetje
20/02/2017
Nederland
Echt veel licht!
Meer dan voldoende licht, verblindt niet. Daardoor fijner dan Xenon! Mijn ervaring met Xenon is dat het teveel licht geeft, zodat je buiten de lichtbundel niets meer ziet..
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor X-tremeVision 12342XV+S2 koplamp auto
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor X-tremeVision 12342XV+S2 koplamp auto
Squalo
29/01/2016
Nederland
Lange levensduur
Lampjes hebben lekker lange levensduur. Ze zitten er nu meer dan 2,5 jaar (65000km) in en geven nog steeds goed licht. Nieuwe set ligt al klaar voor als er één van deze lampjes het begeeft.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor LongLife EcoVision 12972LLECOS2 Langere levensduur
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor LongLife EcoVision 12972LLECOS2 Langere levensduur