Kan ik het snoer na gebruik rond de Philips-styler wikkelen?
Je wordt afgeraden het snoer rond de Philips-styler te wikkelen omdat je het snoer daarmee kunt beschadigen. Wacht na het gebruik van de haarstyler tot het apparaat is afgekoeld en wikkel het snoer apart op, zoals weergegeven in onderstaande afbeelding.
Elk product heeft een uniek modelnummer. Een modelnummer begint meestal met letters, gevolgd door een cijferreeks, bijvoorbeeld GC6440, 37PFL7403D of SA1300.
U kunt op een aantal verschillende manieren uw modelnummer achterhalen:
Kijk op de doos
Kijk in het product
Kijk op het product
Kijk in de handleiding
Dit product is helaas niet gevonden. Controleer of u het juiste modelnummer hebt ingevuld. Het modelnummer bestaat uit letters, gevolgd door cijfers (bijv. HX9903, SP9820). Als het modelnummer geen resultaten oplevert, raden we u aan contact op te nemen met ons Contact Center.
Zoekresultaten voor {words} ({number} producten)
We hebben {number} product(en) gevonden die verkrijgbaar zijn buiten uw land. Lokale promoties zijn mogelijk niet van toepassing.