Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
Niet meer leverbaar
Bezeten van muziek
Omring uzelf met het fantastische geluid uit dit zeer compacte en uitermate stijlvolle klassieke hifi-microsysteem van Philips. De krachtige Dynamic Bass Boost geeft al uw nummers, of dit nu MP3's via USB Direct zijn of CD's, een extra dimensie.
10W
Dit Philips muzieksysteem heeft een totaal uitgangsvermogen van 10 W RMS. RMS staat voor Root Mean Square, wat een veelgebruikte maat is voor audiovermogen, ofwel het elektrische vermogen dat van een audioversterker naar een luidspreker wordt overgebracht, gemeten in watt. De hoeveelheid elektrisch vermogen die wordt afgeleverd en de gevoeligheid van de luidspreker bepalen het gegenereerde geluidsvermogen. Hoe hoger het wattage, hoe groter het geluidsvermogen dat door de luidspreker wordt uitgezonden.
Met Dynamic Bass Boost kunt u maximaal van uw muziek genieten. Breng met één druk op de knop de bas naar de voorgrond, ongeacht of het volume hoog of laag staat! De laagste basfrequenties gaan bij een laag volume meestal verloren. Als u dit wilt tegengaan, kan Dynamic Bass Boost worden aangezet om het basniveau op te voeren. Zo kunt u van een consistent geluid genieten, zelfs wanneer u het volume lager zet.
Digital Sound Control biedt de keuze uit de geluidsinstellingen Jazz, Rock, Pop en Classic. U kiest gewoon het optimale frequentiebereik voor uw muziek. De grafische equalizer past de balans altijd aan en hanteert de optimale frequenties voor de muziekstijl die u hebt ingesteld. Met Digital Sound Control geniet u optimaal van uw muziek, doordat de geluidsbalans wordt aangepast aan de muziek die u op dat moment afspeelt.
4.2
van 5
24
Reviews & awards
96%
beveelt dit product aan
JapieKrekel78
21/05/2018
Nederland
Geluidsvriendelijk en aardig microsystem
Ik heb hem in blokker geprobeert, en het bevalt me uitstekend. Zodan, mijn broer heeft hem voor mij gekocht. Dolblij probeerdde ik alle functies, wat tot een groot succes uitmondde. Ze hadden hem nog in stock en het was de laatste philips mcm166/12.Zowel mp3cd als wmacd, prachtige prestaties. Cd cdr cdrw, fantastisch! En als toetje, de USB, fenomenaal!!! Hij is wel 9 jaartjes oud, maar het is een echte stevige hollander.
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Classic-microgeluidssysteem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Classic-microgeluidssysteem
runi
20/05/2012
Nederland
goed en gemakkelijk
vind wat programering het een ideaal toestel ook voor mensen die soms door de bomen het bos niet meer zien.Uitstekende geluidsweergave is compact mettwee niet te groten boxen
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Classic-microgeluidssysteem
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Classic-microgeluidssysteem
Jess123455695
14/10/2022
United Kingdom
Lasted me over 10 years
Absolutely amazing. Lasted me since i was a kid, proper good sterio
Voordelen
Aux cd radio
Nadelen
Not bluetooth
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Micro Hi-Fi System
Datum gebruik 2020-10-14
Ja, ik raad dit product aan
Deze review is gemaakt voor MCM166 Micro Hi-Fi System
Datum gebruik 2020-10-14