FY1120/00
Origineel filter voor 2-in-1 ontvochtiger en zuiveraar
Origineel vervangend filter voor uw 2-in-1 ontvochtiger en zuiveraar: HEPA NanoProtect-filter voor bescherming tegen verontreinigende stoffen, allergenen, virussen en bacteriën.
Bekijk alle voordelenAls u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
Dit HEPA NanoProtect-filter is compatibel met 2-in-1 ontvochtigers en zuiveraars uit de 5000-serie, inclusief modellen DE5305 en DE5306. Het modelnummer vindt u op de onderkant van het apparaat.
Gebruik originele Philips-filters voor optimale prestaties. Deze filters passen optimaal en zijn uitvoerig getest, zodat uw apparaat optimaal presteert tijdens de volledige levensduur van het filter.
HEPA NanoProtect-filter vangt deeltjes tot maar liefst 0,003 micron op, wat kleiner is dan het kleinst bekende virus!
Uw Philips-apparaat geeft op het display een melding wanneer u het filter moet vervangen. Onderhoud is eenvoudig en is binnen een minuut klaar.
Originele Philips-filters zorgen tot wel 24 maanden voor optimale filterprestaties (2), voor minder gedoe en lagere kosten. Vervang het voorfilter regelmatig voor de beste filterprestaties.
Algemene specificaties
Prestaties
Gewicht en afmetingen
Vervanging