AT899/06
Voor nat scheren, beschermt de huid
Geniet vanaf nu van een glad scheerresultaat zonder zorgen over een beschadigde huid. De Aquatec-afdichting zorgt voor comfortabel droog scheren en verfrissend nat scheren. Gebruik het apparaat met water en scheergel of -schuim voor een nog comfortabeler gevoel.
Dit product is helaas niet meer beschikbaar
Als u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
De Aquatec-afdichting maakt het scheerapparaat 100% waterdicht. Gebruik het in de douche met uw favoriete scheergel of -schuim voor extra bescherming van de huid. Natuurlijk kunt u ook droog scheren als u dat handiger vindt. Wanneer u klaar bent, opent u de scheerhoofden en spoelt u het scheerapparaat eenvoudig af onder de kraan om het schoon te maken.
ComfortCut-mesjes hebben afgeronde randen die soepel over uw huid glijden, zodat u altijd comfortabel scheert en een glad scheerresultaat krijgt.
Afgeronde, wrijvingsarme scheerhoofden passen zich aan de rondingen van uw gezicht aan en beperken beschadiging van uw huid.
Met de energiebesparende, krachtige lithium-ionbatterij kunt u langer scheren na een oplaadbeurt. U kunt tot wel 45 minuten scheren (ongeveer 14 scheerbeurten) na 8 uur opladen.
Maak uw look compleet met de uitklapbare trimmer. Perfect voor het bijwerken van uw snor en bakkebaarden.
Dankzij het QuickRinse-systeem kunt u het apparaat afspoelen onder de kraan en gebruiken onder de douche.
Accessoires
Vermogen
Ontwerp
Service
Scheerresultaten
Gebruiksgemak