Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
Dit is normaal. Het lampje geeft aan dat uw TV bezig is met opstarten. Als u wilt, kunt u deze functie uitschakelen (zie de gebruiksaanwijzing).
De informatie op deze pagina is van toepassing op de volgende modellen: 40PFL9704H/12, 40PFL9904H/12, 56PFL9954H/98. Klik hier om meer artikelnummers te zien ›
Als het apparaat in stand-by staat en ik schakel het apparaat uit met de aan-uitknop aan de zijkant, wordt het Philips-logo enkele seconden op het scherm weergegeven, is dit normaal?
Kan ik digitale kabelkanalen (DVB-C) en digitale terrestrialkanalen (DVB-T) installeren en bekijken?
Kan mijn TV DVB-T- of DVB-C-kanalen ontvangen in mijn land?
Waarom is Scenea na een bepaalde tijd uitgegaan?
Kan ik instellen dat Scenea eerder wordt uitgeschakeld dan na de standaard 4 uur?
Kan ik een externe harde schijf (HDD) aansluiten op mijn TV?
Met welke knoppen op de afstandsbediening kan ik Net TV bedienen?
Hoe kan ik mijn PC verbinden met de TV?
Waarom kan ik niet dezelfde mappenstructuur op mijn TV zien als op mijn PC?
Kan ik mijn eigen ondertitelbestanden (met een bestandsextensie zoals srt, smi, sub, ssa, txt enzovoort) gebruiken?
Kan ik een toetsenbord en/of een muis aansluiten op de TV?
Waar kan ik mijn draadloze encryptiesleutel vinden?
Hoe kan het dat de oorspronkelijke afbeelding weer wordt weergegeven in plaats van mijn Scenea-foto?
Werkt Net TV als ik een set-top box heb aangesloten?
Werkt de elektronische programmagids (EPG) met een set-top box?
Als ik op de knop NET TV druk, wordt het bericht "Philips server not found" (Philips-server niet gevonden) weergegeven. Waarom?
Wat betekent het bericht 'Registering...' (Registreren...) dat tijdens het starten van Net TV wordt weergegeven?
Kan ik de volgorde van de Net TV-favorieten wijzigen?
Tegen 6 uur 's ochtends gaat het lampje aan de voorzijde van de TV een paar seconden uit. Is dit normaal?
Moet de antenne op het apparaat worden aangesloten als er extra apparaten met een HDMI-verbinding worden gebruikt?
Kan Wi-Fi Media Connect meerkanaalsgeluid zoals 5.1-kanaals geluid streamen?
Hoe kan ik zien of een service veilig is?
Hoe kan ik het beeld en het geluid synchroniseren wanneer ik een DVD afspeel op een aangesloten Home Theatre-systeem met ingebouwde DVD-speler?
Waar kan ik de DVB-C-nummers/waarden vinden die nodig zijn voor het installeren van DVB-C-zenders?
Hoe upload ik mijn eigen foto als Scenea-foto?
Andere nuttige links
Hulp nodig bij uw product?
Hebt u een andere vraag?
Ontdek alle ondersteuningsopties van Philips