Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
Met de knop NET TV start u de Net TV-portal op. Als de Net TV-portal al is ingeschakeld, kunt u met deze knop teruggaan naar de hoofdpagina van de portal.
Met de pijlknoppen (naar links, naar rechts, omhoog en omlaag) kunt u navigeren
Met de knop OK bevestigt u uw keuze en activeert u de selectie
Met de knop OPTIONS kunt u speciale handelingen uitvoeren als de selectie is geactiveerd
Met de numerieke knoppen (0 t/m 9) kunt u tekst invoeren. Bij bepaalde services kunt u de numerieke knoppen gebruiken als sneltoetsen.
Met de VOLUME-knoppen kunt u het geluidsniveau van audio of video op Net TV aanpassen
Met de knoppen PLAY/PAUSE, STOP, FFWD en PREV bedient u het afspelen van audio of video op Net TV
Met de knop BACK keert u terug naar de vorige pagina
De informatie op deze pagina is van toepassing op de volgende modellen: 40PFL7664H/12 , 40PFL9704H/12 , 40PFL9904H/12 . Klik hier om meer artikelnummers te zien ›
Heb ik een speciale antenne nodig om digitale terrestrial TV-uitzendingen te kunnen ontvangen? Welk type antenne dien ik te gebruiken?
Met welke knoppen op de afstandsbediening kan ik Net TV bedienen?
Als ik op de knop NET TV druk, wordt het bericht "Philips server not found" (Philips-server niet gevonden) weergegeven. Waarom?
Kan ik een diapresentatie met achtergrondmuziek afspelen op mijn TV?
Ondersteunt mijn TV draadloos internet (WiFi)?
Hebt u een andere vraag?
Ontdek alle ondersteuningsopties van Philips