Betaal later met Klarna
Gratis verzending vanaf €40,-
30 dagen retourgarantie
De conversietechnologie voor 2D naar 3D voldoet niet aan de vereisten die Philips stelt aan beeldkwaliteit en aan onze belofte om u de ultieme bioscoopervaring in uw eigen woonkamer te geven.
Systemen die signalen automatisch verwerken, zijn niet altijd in staat de belangrijke onderwerpen in een scène te herkennen. Daarom kunnen deze systemen niet altijd bepalen in welke diepte de verschillende onderdelen van de scène moeten worden geplaatst, waardoor de verkeerde onderdelen naar voren komen.
Daarnaast krijgt u met materiaal dat niet speciaal voor 3D is geproduceerd (geconverteerd materiaal) altijd een slechtere kwaliteit dan met speciaal 3D-materiaal.
De informatie op deze pagina is van toepassing op de volgende modellen: 40PFL9715K/02, 46PFL9715K/02, 40PFL8505K/02. Klik hier om meer artikelnummers te zien ›
Kan ik de batterijen in de Active 3D-brillen PTA02 en PTA03 opladen?
Kunnen Philips 3D-TV's een 2D-signaal omzetten in 3D?
Kan ik 3D-films kijken via bronnen in Net TV zoals YouTube of via de videotheek in Net TV?
Welke bronnen leveren 3D-inhoud?
Valt mijn TV nog steeds binnen de garantie in Nederland?
Biedt deze TV Full HD-resolutie (1080p) voor beide ogen bij het bekijken van 3D-inhoud?
Kan ik een apparaat van een ander merk gebruiken om 3D-inhoud af te spelen?
Waarom is Scenea na een bepaalde tijd uitgegaan?
Kan ik instellen dat Scenea eerder wordt uitgeschakeld dan na de standaard 4 uur?
Waarom wordt het bericht 'Detected a disc with content protection' (Disc met beveiligde inhoud gedetecteerd) weergegeven wanneer Wi-Fi MediaConnect begint met projecteren?
Moet ik mijn HDMI 1.3-kabel vervangen door een HDMI 1.4-kabel voor 3D-beeld?
Wanneer ik begin met projecteren, krijg ik de melding dat ik een DVD of Blu-ray Disc uit mijn PC moet verwijderen. Waarom?
Waarom zie ik een bericht om mijn mediaspelers te sluiten wanneer Wi-Fi MediaConnect begint met projecteren?
Wat moet ik doen als ik Wi-Fi MediaConnect op een PC heb geïnstalleerd die niet aan de minimumvereisten voldoet?
Kan ik een externe harde schijf (HDD) aansluiten op mijn TV?
Waarom wordt video niet vloeiend geprojecteerd via mijn WiFi G-netwerk?
Hoe kan ik mijn PC verbinden met de TV?
Waarom kan ik niet dezelfde mappenstructuur op mijn TV zien als op mijn PC?
Kan ik mijn PC rechtstreeks verbinden met mijn TV om Wi-Fi MediaConnect te kunnen gebruiken?
Kan ik mijn eigen ondertitelbestanden (met een bestandsextensie zoals srt, smi, sub, ssa, txt enzovoort) gebruiken?
Wat is DVB-S/DVB-S2 en biedt mijn TV hiervoor ondersteuning?
Kan ik een toetsenbord en/of een muis aansluiten op de TV?
Waar kan ik mijn draadloze encryptiesleutel vinden?
Hoe kan het dat de oorspronkelijke afbeelding weer wordt weergegeven in plaats van mijn Scenea-foto?
Werkt Net TV als ik een set-top box heb aangesloten?
Hebt u een andere vraag?
Ontdek alle ondersteuningsopties van Philips