SCF376/32
Laat de huid van uw kleintje ademen
Troostend en ademend met grote luchtopeningen. 9 van de 10 ouders zijn het ermee eens: Philips Avent Ultra Air-fopspenen zijn comfortabel voor mijn kleintje.** Bovendien lichten ze op in het donker, zodat troosten gemakkelijk is. Nu voor 80% van plantaardig materiaal.*
Bekijk alle voordelenAls u in aanmerking komt voor een btw-vrijstelling op medische apparaten, kunt u deze aanvragen op dit product. Het btw-bedrag wordt afgetrokken van de hierboven weergegeven prijs. Bekijk de volledige gegevens in uw winkelwagen.
Gaten in het schildje zorgen voor ventilatie van de babyhuid, waardoor deze droger blijft en de baby ultiem en kalmerend comfort ervaart.
Onze orthodontische spenen zijn gemaakt van zacht silicone en ondersteunen zo de natuurlijke bewegingen van de mondspieren en helpen het risico op een malocclusie te verkleinen De smalle hals is speciaal ontworpen om de druk tussen de tong en het gehemelte te verminderen. Philips Avent Ultra-spenen zijn goedgekeurd door de onafhankelijke Oral Health Foundation en zijn gemaakt van 100% voedselveilige silicone. Ze zijn duurzamer en gaan langer mee dan spenen van rubber (latex) en bevatten geen BPA, BPS, ftalaten, PVC of polycyclische aromatische koolwaterstoffen (paks).
Onze spenen zijn ontworpen om de natuurlijke tongpositie te bevorderen, wat belangrijk is voor een gezonde spraakontwikkeling naarmate je baby groeit. Ze zijn extra stevig om je baby comfort te bieden als de tandjes doorkomen. De gestructureerde siliconen speen is ontworpen om het gevoel van de moederborst na te bootsen.
8 van de 10 ouders zeggen dat de Philips Avent Ultra-fopspenen hun baby helpen in slaap te vallen.**
De dop van de fopspeen licht zachtjes op in het donker. Het is dus gemakkelijker om de speen van je baby te vinden als het licht uitgaat.
Door duurzamere keuzes te maken, geef je de beste zorg aan je kindje met minder impact op het milieu. Alle spenen en sterilisatiedoosjes uit de Philips Avent ultra-serie zijn gemaakt van 80% plantaardige materialen.*
Het opbergdoosje is tevens een sterilisator, dus de spenen zijn altijd direct klaar voor gebruik. Je hoeft alleen water toe te voegen en het doosje 3 minuten in de magnetron te zetten, zodat de spenen eenvoudig worden gesteriliseerd met 50% minder CO2-uitstoot.***
Land van herkomst
Materiaal
Inclusief