Hoe ontkalk ik mijn Philips Café Gourmet-koffiezetapparaat?
Voor een optimaal zetresultaat en een lange levensduur is het belangrijk om uw Philips Café Gourmet-koffiezetapparaat regelmatig te ontkalken. Hieronder vindt u gedetailleerde instructies en een video over hoe u dit kunt doen.
Opmerking: U kunt een vloeibare ontkalker of witte keukenazijn (4% azijnzuur) gebruiken om de koffiezetter te ontkalken. We raden u aan geen ontkalkers op poeder- of tabletbasis te gebruiken, aangezien deze de binnenkant van uw koffiezetapparaat kunnen beschadigen.
Plaats een papieren filterzakje in de filterhouder
Giet 0,5 liter witte azijn (4% azijnzuur) in het waterreservoir
Plaats de kan op de warmhoudplaat, schakel het apparaat in en laat het één koffiezetcyclus voltooien
Schakel het apparaat uit en laat het 3 minuten afkoelen
Leeg de kan en herhaal stap 2 t/m 5 nogmaals
Verwijder het papieren filterzakje
Herhaal de koffiezetcyclus nog twee keer met vers koud water, om zo azijn- en kalkresten te verwijderen
Maak de kan, de filterhouder en het rubberen inzetstukje schoon
De informatie op deze pagina is van toepassing op de volgende modellen:HD5408/70 , HD5408/10 , HD5413/00 . Klik hier om meer artikelnummers te zien ›