Flessen en accessoires plaatsen in de Avent-sterilisator.
Volg deze instructies om verzekerd te zijn van een goede sterilisatie in de Philips Avent-sterilisator.
1) Zorg ervoor dat alle te steriliseren voorwerpen schoon en volledig uit elkaar gehaald zijn.
2) Plaats alle onderdelen die moeten worden gesteriliseerd in de mand met de opening naar beneden, zodat ze niet vollopen met water.
3) Plaats de voorwerpen niet te dicht bij elkaar: voor een goede sterilisatie moet de stoom rond de voorwerpen kunnen circuleren.
Alleen de kleine mand in de voet van de sterilisator:
kleine onderdelen, zoals fopspenen.
Leg bij het vullen van de kleine mand de spenen op de bodem van de mand, leg de schroefringen losjes boven op de spenen en klem de flesafsluitdoppen in de houders.
Alleen de grote mand in de voet van de sterilisator:
middelgrote voorwerpen, zoals borstkolven of kinderbordjes of -bestek.
Grote en kleine mand in de voet van de sterilisator:
maximaal 6 flessen van 330 ml.
Plaats de flessen ondersteboven in de grote mand en plaats de flesafsluitdoppen, schroefringen en spenen in de kleine mand.
De informatie op deze pagina is van toepassing op de volgende modellen:SCF287/02 , SCF287/01 , SCF285/02 . Klik hier om meer artikelnummers te zien ›