Gemiddelde leestijd: 7-9 minuten
Er is geen opleiding tot uitvinder. Dat kun je alleen maar worden door ervaring op te doen en open te staan voor nieuwe dingen.
Mark Johnson
Research Fellow
We co-creëren die samen met de klant, om zo goed mogelijk tegemoet te komen aan de behoefte van die klant.
Mark Johnson
Research Fellow
Philips heeft altijd al meegebouwd aan wereldwijde standaarden.
Mark Johnson
Research Fellow
Het zit in onze cultuur, van de laboratoria tot aan de top van de organisatie, om kennis te delen en zo samen te werken aan innovaties.
Mark Johnson
Research Fellow
Welk advies zou je geven aan jonge collega’s die het ver willen schoppen in R&D?
“Maak gebruik van je opleiding, maar wees ook bereid om je te verbreden. Als je een mogelijkheid krijgt om je te verbreden, grijp die dan aan. Een open blik is het grootste geschenk dat je kunt krijgen als uitvinder. Zoek altijd naar kansen en niet naar problemen. Natuurlijk is er ook altijd een tijd om kritisch te zijn, maar meestal kun je beter opbouwend zijn, en positief meedenken.”
Binnen Philips werken duizenden uitvinders elke dag aan de technologieën van morgen. Wat zijn hun drijfveren? Hoe komen ze aan hun ideeën en hoe brengen ze die binnen Philips succesvol naar de markt? In de serie Impactful Inventors gaan we op zoek naar antwoorden op deze vragen.
There is no training to become an inventor. You can only become one through experience and by being open to new ideas.
Mark Johnson
Research Fellow
We co-create these together with our customer to meet their needs as far as possible.
Mark Johnson
Research Fellow
Philips has always helped build global standards.
Mark Johnson
Research Fellow
It is in our culture, from the laboratories all the way to the top of the organization, to share knowledge and thus collaborate on innovations.
Mark Johnson
Research Fellow