Duurzaamheid is pas geloofwaardig als er ook winst wordt gemaakt. Philips kiest met volle overtuiging voor een duurzame strategie. We zijn innovatief en winstgevend omdát we duurzaam zijn. Het zit in de haarvaten van ons bedrijf.
Robert Metzke
Head of Sustainability, Strategy & Innovation
Volgens Roelof Hemmen is Philips een voorloper op het gebied van innovatie van de gezondheidszorg en maakt het bedrijf serieus werk van vergroening. “Greenpeace maakt jullie een enorm compliment: Petje af voor Philips dat zichzelf werkelijk opnieuw aan het uitvinden is. En andere bedrijven zouden een voorbeeld moeten nemen aan Philips”, memoreerde de BNR-presentator tijdens de uitzending.
“Het past in onze bedrijfsstrategie. Philips bestaat al 127 jaar, we zijn er voor de lange termijn”, aldus Robert. “Afval zijn grondstoffen, resources, op de verkeerde plek. Als je er beter over nadenkt hoe je dit kunt hergebruiken dan sluit je de kringloop van materialen. Het is ook economisch goed voor Philips om te doen én onze klanten vragen daar om”.