Terug van weggeweest: Museum Kids Factory is er weer! In de herfstvakantie kun je weer komen knutselen in het Philips Museum. Wat is Museum Kids Factory? Tijdens Museum Kids Factory worden kinderen ondergedompeld in de wereld van techniek. Bouw een werkend zaklampje, brandweerauto met knipperend zwaailichtje of vliegtuig met draaiend propellertje door het maken van een elektronisch circuit. Kinderen van 8 t/m 12 jaar gaan aan de slag met activiteiten zoals knutselen, mechanisch bouwen, solderen, zagen, boren, 3D-tekenen en 3D-printen. Voor kinderen van 5 tot 8 jaar zijn er ook genoeg dingen te doen! Wanneer is Museum Kids Factory? Reserveer op tijd een kaartje, want vol is vol.
In deze herfstvakantie kun je 14 tot en met 18 oktober terecht in het Philips Museum voor deze leuke activiteit. Op onderstaande dagen kun je meedoen. Er zijn vaste starttijden en de activiteit duurt 1,5 uur. Het knutselgezelschap mag uit maximaal 6 personen bestaan, waarvan 1 volwassenen. Boek snel, want er zijn maar een klein aantal plekken beschikbaar per tijdvak.
Data Museum Kids Factory
Volwassenen kopen alleen een kaartje voor het museum. Kinderen die meedoen aan de activiteit hebben een museumkaartje nodig en betalen €3,- extra voor de activiteit.
Schrijf je HIER in.
Het Philips Museum is toegankelijk voor rolstoel en scootmobiel. Voor het afgeven van oude Philips-producten kun je terecht bij de Stichting tot Behoud van Historische Philips-producten (SBHP) via www.philips-historische-producten.nl of mail naar sbhp@kpnmail.nl.
Geleidehonden toegestaan
Stichting tot Behoud van Historische Philips-producten (SBHP)
Historische foto’s, brieven, documenten en brochures van Philips kun je doneren aan ons museum.
Philips Museum 5611 AZ Eindhoven
Emmasingel 31
Algemeen receptie Philips Museum:
+31 (0)40 235 90 30
info-museum@philips.com
Boekingen en Sales:
+31 (0)6 – 29 12 30 86
boekingen-museum@philips.com
You are about to visit a Philips global content page
Continue