Studentenkorting in het Philips Museum

Studentenkorting in het Philips Museum    


     

Vanaf het begin van het collegejaar tot 31 december 2018 kunnen studenten op vertoon van een studentepas voor €7,50 kennis maken met het Philips Museum én onze prijswinnende AR-tour: Philips Design Tour. 

 

De Philips Design Tour voegt met augmented reality een extra belevingswereld toe aan het museum. Posters die alleen nog in archieven te vinden zijn, producten die haast bij niemand meer in huis staan en de achterliggende gedachten van Philips’ designers komen tot leven in het museum. Je loopt zelfs rond op de wereldtentoonstelling en beleeft hoe het is om in een MRI-kamer te staan.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Philips Museum 

Emmasingel 31 

5611 AZ Eindhoven

 

Receptie

+31 (0)40 235 90 30 

info-museum@philips.com

 

Boekingen & Sales 

+31 (0)6 – 29 12 30 86 

boekingen-museum@philips.com

 

Pers

Pers & media

+31 (0)6 81 09 07 68

communications-museum@philips.com

Toegankelijkheid 

Het Philips Museum is goed toegankelijk voor mindervalide bezoekers. Er is een mindervalide toilet aanwezig en we beschikken over een lift. Ook hulphonden mogen (indien nodig) naar binnen. Er is een rolstoel aanwezig. Indien gewenst graag vooraf reserveren door te bellen met +31 (0)40 235 90 30. 
 

Stichting tot Behoud van Historische Philips-producten (SBHP)
Voor het afgeven van oude Philips-producten kun je terecht bij de Stichting tot Behoud van Historische Philips-producten (SBHP) via www.philips-historische-producten.nl of mail naar sbhp@kpnmail.nl.


Historische foto’s, brieven, documenten en brochures van Philips kun je doneren aan ons museum. 

You are about to visit a Philips global content page

Continue

U kunt onze website het beste bekijken met de nieuwste versie van Microsoft Edge, Google Chrome of Firefox.