Neem contact met ons op

    Wij zijn er om u te helpen

    Contact


    Hebt u advies nodig of wilt u zakelijke details bespreken? Er zijn meer manieren dan ooit om contact met ons op te nemen.

    Contactpersonen verkoop EMEA


    Regio:
    Benelux

    België

    Tom Roef

    Salesmanager voor professionele TV
    +32 484 23 55 08
    Tom.roef@tpv-tech.com

    Patrick Vetsuypers

    Salesmanager voor signage-oplossingen

    (+32) 474 22 69 00

    patrick.vetsuypers@mmd-p.com

    Nederland

    Koen Vroomen

    Salesmanager voor professionele displays

    (+31) 624 19 40 62

    koen.vroomen@tpv-tech.com

    OLAF Stoelinga

    Salesmanager voor professionele TV

    (+31) 061 477 00 37

    olaf.stoelinga@tpv-tech.com

    Benelux

    Roeland Scholten

    Salesdirecteur voor professionele schermen

    (+31) 643 46 19 39

    roeland.scholten@tpv-tech.com

    Regio: DACH

    Duitsland

    Rainer Bloch
    Zakelijk directeur voor professionele displays

    rainer.bloch@tpv-tech.com

    Hakan Demir
    Inside salesmanager voor professionele TV

    hakan.demir@tpv-tech.com

    Doris Zarda
    Salesmanager voor professionele TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Martin Kostorz
    Salesmanager voor signage-oplossingen

    martin.kostorz@tpv-tech.com

    Stefan Klima
    Salesmanager voor signage-oplossingen

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Konstantin Flaboriaris

    Salesmanager voor signage-oplossingen

    konstantin.flabouriaris@tpv-tech.com

    Oostenrijk

    Doris Zarda
    Salesmanager voor professionele TV

    doris.zarda@tpv-tech.com

    Stefan Klima

    Salesmanager voor signage-oplossingen

    stefan.klima@tpv-tech.com

    Zwitserland

    Davide Longo
    Salesmanager voor professionele displays

    davide.longo@tpv-tech.com

    Mike Huber
    Salesmanager voor professionele displays

    mike.huber@tpv-tech.com

    Frankrijk

    Franck Dufrene

    Salesdirecteur voor professionele TV

    (+33) 6 07 61 49 83

    franck.dufrene@tpv-tech.com 

    Eric Majorczyk
    Salesmanager voor professionele displays
    (+33) 6 07 61 82 82
    eric.majorczyk@tpv-tech.com

    Virginie Da Costa

    Marketingmanager
    (+33) 6 34 07 08 34
    virginie.dacosta@tpv-tech.com

    Fabrice Penhoat
    Salesdirecteur voor signage-oplossingen
    (+33) 6 64 70 03 07
    fabrice.penhoat@tpv-tech.com 

    Vivien Cokelaer

    Salesmanager voor signage-oplossingen

    (+33) 6 82 13 19 83

    vivien.cokelaer@tpv-tech.com

    Agnès Rouer
    Commerciële & marketingondersteuning
    +33 1 82 97 00 93

    agnes.rouer@tpv-tech.com

    Sandrine Gimenez

    Salesmanager professionele displays
    (+33) 6 61 62 25 02
    sandrine.gimenez@tpv-tech.com

    Stéphane Dautry
    Technisch manager
    (+33) 6 34 61 37 23
    stephane.dautry@tpv-tech.com 

    Regio: Iberisch schiereiland

    Iberisch schiereiland

    Cesar Sanz
    Salesdirecteur voor professionele displays
    (+34) 6 29 80 33 71
    cesar.sanz@mmd-p.com
    Virginie Da Costa
    Marketingmanager
    (+34) 6 96 95 78 67
    virginie.dacosta-haag@tpv-tech.com

    Spanje

    Gustavo Gil Serna
    Salesmanager voor professionele TV

    (+34) 6 96 95 78 67
    gustavo.gil.serna@tpv-tech.com 

    Eduardo Belinchón
    Salesmanager voor signage-oplossingen
    (+34) 6 29 12 19 69
    eduardo.belinchon@tpv-tech.com
    Mireia Busquets
    Marketingmanager
    (+34) 6 36 80 35 51
    Mireia.Busquets@tpv-tech.com

    Portugal

    Joao Carvalho

    Salesmanager voor professionele displays
    (+35) 1932 70 54 25
    joao.carvalho@tpv-tech.com

    Italië

    Simone Gagliardi
    Salesdirecteur voor professionele displays
    (+39) 366 3112558
    simone.gagliardi@mmd-p.com 
    Edoardo Stambazzi
    Salesmanager voor professionele TV
    (+39) 335 7830251
    edoardo.stambazzi@tpv-tech.com 
    Paolo Fede
    Salesmanager voor signage-oplossingen
    (+39) 338 8468907
    paolo.fede@mmd-p.com
    Luca Guariniello
    Marketingmanager
    (+39) 348 1393136
    luca.guariniello@tpv-tech.com 
    Andrea Castelnuovo
    Salesmanager voor signage-oplossingen
    (+39) 335 1857806
    andrea.castelnuovo@tpv-tech.com
    Daniele Tomé
    Technisch Manager
    (+39) 340 8726334
    daniele.tome@tpv-tech.com
    Giancarlo Casali
    Salesmanager voor professionele TV 
    (+39) 335 6819277
    giancarlo.casali@tpv-tech.com  
    Marco Guandalini
    Salesmanager voor signage-oplossingen
    (+39) 335 7005194
    marco.guandalini@tpv-tech.com

    Regio: Scandinavië

    Scandinavië

    Mikael da Fonseca
    Salesdirecteur voor professionele displays 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Titti Hagenfeldt

    Marketingmanager Scandinavië 

    (+46) 739 82 95 34

    titti.hagenfeldt@tpv-tech.com

    Zweden

    Mikael da Fonseca
    Salesdirecteur voor professionele displays 

    (+46) 736 88 88 45

    mikael.dafonseca@tpv-tech.com

    Nils Brovold

    Salesmanager voor professionele TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Mikael Vängelin

    Salesmanager voor professionele displays

    (+46) 70 080 96 25

    mikael.vangelin@tpv-tech.com

    Peter Byström

    Salesmanager voor professionele displays

    (+46) 76 834 00 31

    peter.bystrom@tpv-tech.com

    Denemarken

    Claus Rode
    Salesmanager voor professionele displays

    (+45) 2929 03 10

    claus.rode@tpv-tech.com

    Finland

    Mikael Holm
    Salesmanager voor professionele displays 

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    IJsland

    Nils Brovold
    Salesmanager voor professionele TV

    (+46) 734 33 55 84

    nils.brovold@tpv-tech.com

    Noorwegen

    Espen Bjornes
    Salesmanager voor professionele displays 

    (+47) 934 30 222

    espen.bjornes@tpv-tech.com

    Verenigd Koninkrijk

    Martin Ware
    Businessmanagementdirecteur EMEA
    martin.ware@philips-lfd.co.uk

    Stuart Millward
    Technisch salesdirecteur

    stuart.millward@tpv-tech.com

    Caroline Grimes
    Salesmanager voor professionele  displays
    caroline.grimes@tpv-tech.com weer
    Ellie East
    Senior manager key accounts
    ellie.east@tpv-tech.com
    Vicky Fox
    Marketingmanager
    victoria.fox@tpv-tech.com
    Lee Rudd
    Businessmanager voor professionele displays
    lee.rudd@tpv-tech.com
    Tracy Barrow
    Salesmanager voor professionele displays
    tracy.barrow@tpv-tech.com
    Mark Woods
    Zakelijke salesdirecteur
    mark.woods@tpv-tech.com
    Kendra Ingram
    Businessmanager voor professionele TV
    kendra.ingram@tpv-tech.com
    Michael Tulip
    Salesmanager voor signage-oplossingen
    michael.tulip@tpv-tech.com

    MEA

    Wim de Geest
    Uitvoerend directeur voor professionele displays
    +971 50 919 90 49
    wim.de.geest@tpv-tech.com

    Zuid-Afrika

    David Davtian
    Salesmanager voor professionele displays
    +27 765 89 33 38
    david.davtian@tpv-tech.com

    Baltische staten

    Estland

    Mikael Holm

    Salesmanager voor professionele displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Letland

    Mikael Holm
    Salesmanager voor professionele displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Litouwen

    Mikael Holm
    Salesmanager voor professionele displays

    (+358) 40 520 99 00

    mikael.holm@tpv-tech.com

    Contactpersonen verkoop Zuidoost-Europa

    Tsjechië en Slowakije

    Leos Lemberk
    Manager key accounts

    (+420) 735 751 106

    leos.lemberk@tpv-tech.com

    Milan Krejzlik
    Salesmanager voor professionele displays

    (+420) 608 709 068

    milan.krejzlik@tpv-tech.com

    Rusland

    Alexey Klimkov 
    Salesmanager voor professionele displays
    (+7) 926 339 87 38

    alexey.klimkov@mmd-p.com

    Hongarije

    Rita takacs

    Salesmanager voor professionele displays
    (+36) 304 00 83 51
    rita.takacs@tpv-tech.com

    Polen

    Mariusz Chludzinski
    Salesdirecteur Polen 
    (+48) 600 438 078

    mariusz.chludzinski@tpv-tech.com

    Turkije

    Atilla Tufekci
    Salesmanager voor professionele displays
    (+90) 532 2644700

    atilla.tufekci@tpv-tech.com

    Israël

    Omri Levin

    Salesmanager voor professionele displays

    (+972) 544 630 094

    omri.levin@mmp-p.com 

    CEE

    Bogdan Blinda
    Salesmanager voor professionele displays

    (+40) 74 777 9984

    bogdan.blinda@tpv-tech.com

    Verenigde Staten

    Joseph King

    Commercieel directeur, Noord-Amerika
    (+1) 404-307-9308
    joseph.king@epius.com

    Jack Boyczuk

    Business developmentmanager, Noord-Amerika

    Salesmanager – Oost-Canada
    (+1) 716-200-6527

    jack.boyczuk@epius.com

    Dale Feyereisen
    Senior regionaal salesmanager, centrale regio

    (+1) 952-955-7075

    dale@epius.com

    Daniel Vines
    Regionaal salesmanager, zuidoosten

    (+1) 770-329-5627
    daniel.vines@epius.com

    Denell Davis
    Marketingmanager, Noord-Amerika
    (+1) 470-395-0179
    denell.davis@epius.com
    Tim Lawler
    Regionaal salesmanager, noordoostelijke regio
    (+1) 610-639-4877
    tim.lawler@epius.com

    Mark Laramie
    Technisch productmanager, Noord-Amerika

    (+1) 678-974-1683

    mark.laramie@epius.com

    John Sullivan
    Channel salesmanager, Noord-Amerika

    (+1) 404-229-2099

    john.sullivan@epius.com

    John Boyle
    Regionaal salesmanager, zuidelijke/centrale regio
    (+1) 214-912-3071

    john.boyle@epius.com

    Tammy Stabile

    Regionaal salesmanager – DMRs   

    (+1) 714-394-4790 mobiel

    tammy.stabile@epius.com

    John Kilgore
    Regionaal salesmanager, westelijke regio
    (+1) 303-601-9694
    john.kilgore@epius.com
    Terug naar boven