Gemiddelde leestijd: 2-4 minuten
Philips en de Hartstichting hebben deze week wederom goud gewonnen voor hun crowdfundingsplatform BuurtAED.nl. Eerder deze maand wonnen zij al een Effie Award, dit keer was het de gouden SponsorRing die blonk in Amsterdam. BuurtAED.nl won de prijs voor de beste campagne in 2019 in de categorie ‘Gesponsorde’.
“Dat deze campagne zo bijzonder is, blijkt wel uit het feit dat de aanmeldingen op BuurtAED.nl gewoon doorgaan zonder dat we actief campagne voeren. Zo zijn er in de afgelopen maand weer zo’n 100 Buurt AED’s bijgekomen. Het doel van een hartveiligere samenleving in combinatie met de eenvoudige manier waarop het opstarten van een actie werkt, brengt mensen in beweging. Zij zorgen ervoor dat hun omgeving, en daarmee de hele samenleving erop vooruit gaat”, vertelt Nanda Huizing, Head of Brand, Communications & Digital bij Philips Benelux.
Het doel van een hartveiligere samenleving in combinatie met de eenvoudige manier waarop het opstarten van een actie werkt, brengt mensen in beweging.
Nanda Huizing
Head of Brand, Communications & Digital bij Philips Benelux.