U kunt ervoor kiezen om de sensuele stimulator voorzichtig voor te verwarmen tot een comfortabele lichaamstemperatuur. Om het apparaat voor te verwarmen plaatst u de stimulator in het oplaadstation en drukt u op de voorverwarmknop. Het voorverwarmen duurt ongeveer vijf minuten. Dankzij de combinatie van voorverwarmen en het prettige gevoel van uw aanraking ervaart uw partner een opwindende warmte via het oppervlak van de stimulator.
U kunt de stimulator op meerdere manieren prettig vasthouden: in uw handpalm, tussen uw vingers of op uw vingertoppen. De stimulator heeft een speciale, natuurlijke vorm die goed in de hand ligt en de rondingen en delen van het lichaam perfect volgt, zonder dat u en uw partner het huidcontact verliezen. U kunt de stimulator bijvoorbeeld met het holle deel naar boven in de handpalm nemen om de penis te strelen of uw hand om de holle kant houden om de clitoris te prikkelen met de afgeronde punten.
De sensuele stimulator is gemaakt van zacht, sensueel materiaal dat comfortabel en sexy aanvoelt. Gebruik deze gemakkelijk in de hand liggende stimulator bij het voorspel en tijdens het vrijen. Experimenteer samen voor extra spanning en stimulatie terwijl u elkaar blijft aanraken.
Kan worden gebruikt in combinatie met glijmiddelen op water- of siliconenbasisGeef het gebruik van de stimulator een extra dimensie door glijmiddel te gebruiken. Glijmiddel laat de stimulators beter over de huid glijden en maakt de vibraties nog intenser… een nieuw speels plezier. Het glijmiddel (op water- of siliconenbasis) zorgt voor een zijdezachte aanraking met minder weerstand: ideaal voor een sensuele massage die het voorspel nog plezieriger maakt! Vijf trilstanden en vijf intensiteitsniveausIntensieve prikkeling dankzij meerdere trilstanden en intensiteitsniveaus. Er zijn vijf verschillende vibratiemodi voor optimale variatie: Glow, Eros, Wave, Heartbeat en Thrill. De sensuele stimulator is een verlengstuk van uw vingers en handen, zodat u de erogene zones nog intenser kunt prikkelen. Met de stimulator kunt u strelen of een cirkelvormige beweging maken, maar u kunt hem ook gewoon tegen de plaatsen houden die uw partner het meest opwindend vindt; dezelfde plaatsen die u ook zou kussen, liefkozen of kietelen. De stimulator is ontwikkeld om het voorspel nog intenser te maken, maar kan ook worden gebruikt voor andere momenten waarop u elkaar aanraakt - denk bijvoorbeeld aan een voet- of nekmassage. Geschikt voor onder de douche of in badDe stimulator is waterdicht, dus u kunt deze gewoon onder de douche of in bad gebruiken. Probeer de stimulator eens onder water voor een aangenaam pulserend gevoel tegen uw lichaam. U zult merken dat met de stimulator het genot in "golfjes" komt aanzwellen! |